درباره فروشگاه اینترنتی ورزش لند

گسترش دنیای مجازی و اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. امکانات ، منافع ، سهولت و دانستن همه چیز در مورد کالای مورد نظر مشتری از جمله مزایای خرید های اینترنتی می باشد. هر روز تعداد بیشتری از مردم به تجربه خرید اینترنتی و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌شوند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏بینند. ویژگی‏‏‏ ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏ های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏ های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏ و امروزی‏تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏ های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏تر مانند خرید کردن دارند .

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏ های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏کند. مشتریان این گونه کالاها پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏کند و مایل است دقیق‏ تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏ گمان خرید به روش‏های نو‏تر، هوشمندانه‏ تر و البته لذت‏‏ بخش‏تری را می‏طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‏ های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏ ‏های اینترنتی افزوده می‏‏شود.

 

فروشگاه ورزش لند مرجع تخصصی بررسی ، مقایسه و فروش اینترنتی انواع لوازم ورزشی و اسپورت در کشور

 

فرایند انتخاب و خرید لوازم ورزشی و اسپورت به عنوان کالایی ورزشی (تخصصی و تفریحی)، همواره دور از دسترس بوده و در عین حال به دلیل هزینه‏‏‏ های نسبتا بالا، حساسیت بسیاری برای مشتریان آنها دارد. فروشگاه ورزش لند مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی لوازم ورزشی و اسپورت در ایران است. جدیدترین لوازم ورزشی و اسپورت و در تمامی سایزها و کاربری ها با تنوعی بی‏ نظیر در گروه‏‏ های مختلف کاربردی در فروشگاه ورزش لند عرضه می‏‏‏شوند. خرید آسان، ارسال ۴۸ تا ۷۲ ساعته، تنوع کالا، قیمت ارزان و تخفیف های گوناگون به مناسب های مختلف سال، کامل ترین اطلاعات در مورد هر لوازم ورزشی و اسپورت و امکان مقایسه تمامی کالاها با یکدیگر و بسیاری دیگر از مزایا که همه و همه را می توان در خرید از فروشگاه ورزش لند تجربه کرد.

 

فروشگاه ورزش لند با در اختیار داشتن نمایندگی بازرگانی و تجار وارد کننده لوازم ورزشی و اسپورت و تولید کنندگان داخلی سهم عمده‏ ‏ای از بازار عرضه اینترنتی لوازم ورزشی و اسپورت در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏ طرفانه در میان آنها،  نهایت تلاش خود را می‏‏کند. کاربران و مشتریان فروشگاه ورزش لند می‏‏توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت فروشگاه ورزش لند را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری فروشگاه ورزش لند می باشد.

فروشگاه ورزش لند دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت  می باشد و دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏ .همچنین، در حال حاضر فروشگاه ورزش لند به عنوان مرجع اطلاعات ، بررسی ، اخبار و فروش دوچرخه در کشور می باشد که می توان از مطالب گوناگون آموزشی تا رویدادهای مدرن و تکنولوژیک ساخت دوچرخه در دنیا را نیز در آن مشاهده نمود.

همواره یکی از اولویت‏ های فروشگاه ورزش لند ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای فروشگاه ورزش لند بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. فروشگاه ورزش لند از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

 

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت فروشگاه ورزش لند و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏ترین و با اولویت‏‏‏ ترین موضوعات در فروشگاه ورزش لند بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت فروشگاه ورزش لند ، خدماتی شایسته و تجربه‏‏ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

 

فروشگاه ورزش لند با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندهای تولید دوچرخه در جهان در گروه‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏ کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏ های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های فروشگاه ورزش لند محسوب می‌شود. فروشگاه ورزش لند با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و فروشگاه ورزش لند نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏های قابل توجهی را در قالب طرح‏‏ های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏گیرد.

 

لازم به ذکر است که فروشگاه ورزش لند در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏شود.

صاحب امتیاز : میثم فردوس جاه

تماس با ما